SKUPINY PSYCHEDELICKÉ INTEGRACE ONLINE

SKUPINY PSYCHEDELICKÉ INTEGRACE | ONLINE

   Zkušenost rozšířených stavů vědomí způsobená psychedelickou substancí může být velmi intenzivní až náročný proces. Následná odborná péče může výrazně ovlivnit zda bude mít zkušenost pozitivní nebo negativní dopad na zdraví člověka. Proto poskytujeme bezpečný prostor pro zpracování zkušenosti s odborným vedením. Nabízíme odborné a společně sdílené informace o psychedelikách a psychedelické zkušenosti. Pokud hledáte profesionální péči a bezpečné zotavení mysli, těla i ducha, jste u nás na správném místě. Integrační kruh může pomoci uvědomit si vhledy a dojmy získané během psychedelické zkušenosti a ukotvit je do každodenního života. Správná podpora může pomoci maximalizovat její přínosy a snížit potenciální negativní dopady.

Set a setting jsou dobrým základem pro prospěšnou psychedelickou zkušenost. Věříme, že následná podpora je třetím důležitým krokem. 

Set, setting… a PODPORA!

 

Projekt je realizován v rámci spolupráce s organizací DIABASIS.

 

TERMÍNY SETKÁNÍ

Cena: 450 Kč

 Další termíny připravujeme.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Pro koho jsou skupiny vhodné?

Pravidelná skupinová setkání jsou určena širokému spektru lidí, kteří mají zájem o integraci své psychedelické zkušenosti. Ať už byla intenzivní, zahlcující či jakkoli jinak náročná nebo právě naopak pozitivní a blažená. Vítáme všechny, kdo mají chuť svůj zážitek sdílet  nebo by se rádi obohatili o zkušenosti druhých. 

Integrační setkání nepodporují ani nepovolují žádné ilegální aktivity. 

Účast na skupinách

Setkání trvá 2 hodiny. V případě menšího počtu účastníků může být skupina kratší.

Minimální počet účastníků skupiny jsou 4 osoby. Rezervace je nutná předem. V případě nenaplnění minimálního počtu účastníků se skupina nekoná.  Pokud je to možné, prosíme o přihlašování nejpozději jeden den před konáním skupiny.

Maximální počet účastníků je 12.

Je možné se zúčastnit jen jednou nebo opakovaně, můžete také kombinovat online a osobní varianty setkání. 

Pokud se hlásíte na online variantu setkání, přijde Vám po zaplacení lístku na email link, přes který se připojíte ze svého počítače nebo mobilu k setkání skupiny na ZOOMu. V emailu bude také uveden kontakt v případě technických problémů, na který se lze obrátit. 

Doporučujeme vám zkontrolovat vaše internetové připojení, kvalitu zvukového vstupu i výstupu a dostatek soukromí pro hladký průběh skupiny.

Také prosíme, abyste se připojili k ZOOMu 5-10 minut před oficiálním začátkem skupiny. Předejdeme tím řešení technických problémů v čase samotné skupiny, takže budeme v 17h už všichni připraveni začít. Pokud se přihlásíte později než 15 minut po začátku skupiny (tzn. 17.15), nebude možné se do skupiny už připojit.

Pro online setkání skupin je nutné mít zapnutou kameru a zvuk. Děkujeme za pochopení.

 

Průběh setkání:

Setkání jsou strukturovány dle zájmu a potřeb skupiny. Co Vás čeká: 

 

• bezpečný prostor pro sdílení

• skupinové aktivity

• odborné zakotvení psychedelické zkušenosti

• interakci v komunitě podobně naladěných lidí

 


Přihlášky:

Můžete se přihlásit na jedno nebo i více setkání současně. Vaše rezervace místa se stává platnou po uhrazení kurzovného. Přihlašování probíhá platbou přes náš Eshop.  

 

Storno podmínky: 

Zakoupený lístek nelze stornovat. Pokud svou účast na setkání zrušíte 24 hodin před její konáním, můžete na zakoupený lístek navštívit skupinu v jiném termínu. Dejte nám prosím o své neúčasti včas vědět na email: integrace@beyondpsychedelics.cz.

facilitátořI

Všichni naši facilitátoři prošli specializovaným školením ve skupinové psychedelické integraci, pravidelně se účastní intervizí a supervizí a dále se vzdělávají v oblasti práce s psychedelickou zkušeností. Minimálně jeden z dvojice je odborníkem v pomáhajících profesích s ukončeným psychologickým, psychoterapeutickým nebo psychiatrickým vzděláním a s vlastní praxí. 

Dvojice facilitátorů se mění podle termínů.

 

KOORDINÁTORKA SKUPIN

Klára  Böhm

klara.beyond@gmail.com

V rámci skupin nejsou podávány žádné ilegální substance a nenabádáme k jejich užívání. Skupiny slouží pouze ke sdílení osobní zkušenosti, redukci rizik plynoucích z užití těchto substancí a podpoře veřejného zdraví. Účast na setkáních neslouží k oprávnění podávat psychedelickou látku a vést psychedelické sezení. Zodpovědně a bezpečně vést psychedelické sezení vyžaduje další vzdělávání a platnou legislativu. Účast na skupinách taky neposkytuje komplexní kompetence k vedení terapeutické integrace psychedelické zkušenosti, i k tomu je potřeba dalšího vzdělávání. Účast na skupinách nenahrazuje odbornou psychologickou či zdravotnickou péči.