SKUPINY PSYCHEDELICKÉ INTEGRACE

SKUPINY PSYCHEDELICKÉ INTEGRACE

(Skupiny je možné navštívit i na Slovensku.)

 

Zkušenost rozšířených stavů vědomí způsobená psychedelickou substancí může být velmi intenzivní až náročný proces. Následná odborná péče může výrazně ovlivnit zda bude mít zkušenost pozitivní nebo negativní dopad na zdraví člověka. Proto poskytujeme bezpečný prostor pro zpracování zkušenosti s odborným vedením. Nabízíme odborné a společně sdílené informace o psychedelikách a psychedelické zkušenosti. Pokud hledáte profesionální péči a bezpečné zotavení mysli, těla i ducha, jste u nás na správném místě. Integrační kruh může pomoci uvědomit si vhledy a dojmy získané během psychedelické zkušenosti a ukotvit je do každodenního života. Správná podpora může pomoci maximalizovat její přínosy a snížit potenciální negativní dopady.

Integrační setkání nepodporují ani nepovolují žádné ilegální aktivity. 

Set a setting jsou dobrým základem pro prospěšnou psychedelickou zkušenost. Věříme, že následná podpora je třetím důležitým krokem. 

Set, setting… a PODPORA!

Projekt vzniká v rámci spolupráce s organizací DIABASIS.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Pro koho jsou skupiny vhodné?

Pravidelná skupinová setkání jsou určena širokému spektru lidí, kteří mají zájem o integraci své psychedelické zkušenosti. Ať už byla intenzivní, zahlcující či jakkoli jinak náročná nebo právě naopak pozitivní a blažená. Vítáme všechny, kdo mají chuť svůj zážitek sdílet  nebo by se rádi obohatili o zkušenosti druhých. Je možné přijít jen jednou nebo opakovaně. 


Průběh setkání:

Setkání jsou strukturovány dle zájmu a potřeb skupiny. Zažijete: 


bezpečný prostor pro sdílení

skupinové aktivity

odborné zakotvení psychedelické zkušenosti

interakci v komunitě podobně naladěných lidí

Termíny konání v roce 2023

 BRNO

Cena: 390 Kč

Místo: Podaná kavárna, Hilleho 5, Brno, 602 00 (vstup z ulice Nám. 28 října)

 

Čas: 18:00
(Setkání trvá 2 až 2,5 hodiny. Délka se může lišit dle aktivity a velikosti skupiny. Prosíme, vyhraďte si na setkání 2,5 hodiny.)

16. 3. 2023

Facilitátoři: Pavel Nepustil, Jakub Černý

Připravujeme další termíny.

 PRAHA

Cena: 390 Kč

Místo: Nad Štolou 18, Praha 7, 170 00

 

4. 4. 2023

Čas: 18:15 – 20:15

Facilitátoři: Michaela Cmíralová, Tomáš Zuda

 

16. 5. 2023

Čas: 18:00 – 20:00

Facilitátoři: Margareta Johnová, Dana Illanová

 

Minimální počet účastníků skupiny jsou 4 osoby. Rezervace je nutná předem. V případě nenaplnění minimálního počtu účastníků se skupina nekoná.  Pokud je to možné, prosíme o přihlašování nejpozději jeden den před konáním skupiny.


Přihlášky:

Můžete se přihlásit na jedno nebo i více setkání současně. Vaše rezervace místa se stává platnou po uhrazení kurzovného. Přihlašování probíhá platbou přes náš Eshop.  Pokud by byla tato forma pro Vás problematická, anebo jste v nepříznivé sociální situaci, napište nám e-mail na: integrace@beyondpsychedelics.cz

Storno podmínky: 

Zakoupený lístek nelze stornovat. Pokud svou účast na setkání zrušíte 24 hodin před její konáním, můžete na zakoupený lístek navštívit skupinu v jiném termínu. Dejte nám prosím o své neúčasti včas vědět na email: integrace@beyondpsychedelics.cz.

Facilitátoři

Dvojice facilitátorů se mění podle termínů a lokace.

 

V rámci skupin nejsou podávány žádné ilegální substance a nenabádáme k jejich užívání. Skupiny slouží pouze ke sdílení osobní zkušenosti, redukci rizik plynoucích z užití těchto substancí a podpoře veřejného zdraví. Účast na setkáních neslouží k oprávnění podávat psychedelickou látku a vést psychedelické sezení. Zodpovědně a bezpečně vést psychedelické sezení vyžaduje další vzdělávání a platnou legislativu. Účast na skupinách taky neposkytuje komplexní kompetence k vedení terapeutické integrace psychedelické zkušenosti, i k tomu je potřeba dalšího vzdělávání. Účast na skupinách nenahrazuje odbornou psychologickou či zdravotnickou péči.