SKUPINY PSYCHEDELICKÉ INTEGRACE

SKUPINY PSYCHEDELICKÉ INTEGRACE

Zkušenost rozšířených stavů vědomí způsobená psychedelickou/enteogenickou substancí může být velmi náročný proces. Naším záměrem je otevřít a poskytnout prostor pro sdílení a zpracování svého prožitku.

Nabízíme informovanou podporu a profesionální péči k bezpečné re-integraci mysli, těla i ducha. Integrační kruh může pomoci uvědomit si vhledy a dojmy získané během psychedelické zkušenosti a ukotvit je do každodenního života. Spravná podpora může pomoci maximalizovat její přínosy a znížit potenciální negativní dopady.

Integrační setkání nepodporují ani nepovolují žádné ilegální aktivity. 

Set a setting jsou dobrým základem pro prospěšnou psychedelickou zkušenost. Věříme, že následná podpora je třetím důležitým krokem. 

Set, setting… a PODPORA!


(Projekt vzniká v rámci spolupráce s organizací DIABASIS )

PRAKTICKÉ INFORMACE

Pro koho jsou skupiny vhodné?

Pravidelná skupinová setkání jsou určena širokému spektru zájemců o integraci své psychedelické zkušenosti, získané v jakémkoliv kontextu. Je možné přijít jen jednou nebo opakovaně.

Průběh setkání:

Setkání jsou strukturovány dle zájmu a potřeb skupiny.

Setkání zahrnují:

bezpečný prostor pro sdílení
skupinové aktivity
nabídku teoretického rámce
interakce v komunitě podobně naladěných lidí

Přihlašování

Můžete se přihlásit na jedno nebo i více setkání současně. Vaše rezervace místa se stává platnou po uhrazení kurzovného. Přihlašovaní probíhá platbou přes náš Eshop (pokud by byla tahle forma pro Vás problematická, napište email na: integrace@beyondpsychedelics.cz).

Storno podmínky

Zakoupený lístek nelze stornovat. Pokud svou účast na skupine zrušíte 24 hodin před její konáním, můžete na zakoupený lístek navštívit skupinu v jiném termínu. Dejte nám prosím o své neúčasti včas vědět na email: integrace@beyondpsychedelics.cz

Termíny konání

PRAHA

Cena: 350 Kč


13.12.2022 (18-20:00)

Facilitátoři: Margareta Johnová, Dana Illanová

Místo: Nad Štolou 18, Praha 7 – Letná

 

Minimální počet účastníků pro uskutečnění skupiny jsou 4 osoby.

 

BRNO

Cena: 280 Kč

Místo: Podaná kavárna, Hilleho 5, Brno, 602 00 (vstup z ulice Nám. 28 října)

 

24.11.2022 (18 -20:00)

Facilitátoři: Svatava Bardynová, Dominika Hejnová

 

15.12.2022 (18 -20:00)

Facilitátoři: Pavel Nepustil, Svatava Bardynová

 

Minimální počet účastníků pro uskutečnění skupiny jsou 4 osoby.

Facilitátoři

Dvojice facilitátorů se mění podle termínů a lokace.

 

V rámci skupin nejsou podávány žádné ilegální substance a nenabádáme k jejich užívání. Skupiny slouží pouze ke sdílení osobní zkušenosti, redukci rizik plynoucích z užití těchto substancí a podpoře veřejného zdraví. Účast na setkáních neslouží k oprávnění podávat psychedelickou látku a vést psychedelické sezení. Zodpovědně a bezpečně vést psychedelické sezení vyžaduje další vzdělávání a platnou legislativu. Účast na skupinách taky neposkytuje komplexní kompetence k vedení terapeutické integrace psychedelické zkušenosti, i k tomu je potřeba dalšího vzdělávání. Účast na skupinách nenahrazuje odbornou psychologickou či zdravotnickou péči.