10 důvodů proč nevynechat Psychedelické fórum 2019

Česko-slovenské psychedelické fórum 2019 vypukne již za pár dní! Proč by Vás to mělo zajímat?

 

1Příležitost být součástí kritického období pro budoucnost změněných stavů vědomí

Zájem o psychedelické látky a změněné stavy vědomí vzrůstá a výzkumných poznatků přibývá, lidstvo zkoumá hranice vědomé zkušenosti. Dnes se rozhoduje, jak bude vypadat psychedelická budoucnost a jak bude společnost se změněnými stavy vědomí nakládat. A vy můžete být u toho.

 

2)  Palčivé otázky a inovativní diskuze 

Kdo je způsobilejší hovořit o vědomí, duševním zdraví, změněných stavech vědomí…jsou to neurovědci? Nebo snad léčitelé či šamani? Nebo psychologové? Kdo má pracovat s psychedeliky? Lékaři či kněží? Jaká je budoucnost vědomé zkušenosti? Kde jsou hranice lidství a rozvoje technologií? Co nás může šamanismus naučit o ekologii? Stále zůstává mnoho otázek a málo odpovědí. Zapojte se do diskuze!

 

3) 27 odborníků na mimořádné stavy vědomí

Čeká vás výběr širokého spektra přednášjících. Osobnosti, které uslyšíte, jsou výsledkem pracné rešerše, nekonečných diskuzí a zvažování, koho pozvat, aby byl program vyvážený, kvalitní a setkání bylo nám všem prospěšné. Uslyšíte významné osobnosti napříč spektrem od výzkumníků přes politiky po praktikující odborníky. Budeme se učit z minulosti, reflektovat současné dění a zamyslíme se nad vizí budoucnosti. Dozvíte se vše, co jste možná ani nechtěli vědět o potenciálu vědomé zkušenosti.

 

4) Podporujeme kritické myšlení a vzájemný respekt

V dnešní záplavě různě kvalitních informací je důležité si umět vybrat ty správné. Různé názory nám umožňují přehodnotit naše dosavadní přesvědčení. Každý jsme jiný, každý postoj může mít svůj význam. Ctíme tuto různorodost a přistupujeme k ní s respektem. Přijďte i Vy posdílet svůj pohled na věc.

 

5) Kontroverzní témata 

Na konferenci se budeme zabývat tématy, která dosud nejsou přijímána většinovou společností. Změněné stavy vědomí v současnosti nemají své stabilní místo ve společnosti, důsledkem je mnohdy nezodpovědné a riskantní nakládání s nimi. Věříme, že společným sdílením a prací můžeme napomoci redukci případných chyb a omylů.

 

6) Budujeme komunitu

Konference poskytne bezpečný prostor, kde se lidé mohou dozvědět kvalitní informace z širokého spektra témat a oborů. Na jednom místě se setkají lidé se společným zájmem o alternativní stavy vědomí. Možná i vy si odnesete nová přátelství a užitečné kontakty.

 

7) Magické prostory Anežského kláštera

Místem konání konference je národní kulturní památka. Klášter starý téměř 800 let podtrhne atmosféru a symbolicky poslouží našemu účelu stmelení česko-slovenské psychedelické komunity. Setting je důležitý

 

8) Nepřekvapí nás hlad ani žízeň

Budeme vegan-friendly. Bistro Paralela nám připraví zajímavé veganské pokrmy, které zasytí a ještě uspokojí chuťové buňky. Kdo by měl chuť na zákusek a kávu, může zkusit Amazonia Café. A kdo by chtěl něco ostřejšího, budeme mít i svařák.

Nově přibude také speciální Beyond Bar s vybranými čaji, klášterním pivem či míchanými nápoji.

 

9) Program pokračuje až do noci

Po konferenčním dni je důležité nechat mysl oddechnout. Večerní program zahrnuje vystoupení neotřelých hudebníků. Se svým unikátním hudebním projektem vystoupí Monika Načeva a DJ Five, uskupení Tóny Brány s ceremoniálními šamanskými písněmi a uslyšíme také zvukovou koláž projektu Zóna v tandemu s DJ Yukimurou, a mnohé další. Nebude chybět ani prožitkový program v podobě jógy a gongové lázně.

 

10) Můžete si odvézt něco na památku

Kromě neopakovatelných prožitků budete moci získat i nějaký suvenýr. Tradičně na konferenci bude stánek Beyond merch s originálními motivy.. Zakoupit si budete moci knihy ze stánku Legalizace, Centra Holos či z nakladatelství Carpe Momentum. Pokud jste byli na nějaké z Beyond akcí, jistě jste si také všimli stánku Poselství indiánů Arhuascos ze srdce světa. Tato unikátní indiánská komunita přežívá díky pěstování kávy, kakaa a ručně pletených tradičních brašen. Pokud je budete chtít podpořit, budete mít možnost zakoupit si některý z  produktů.

Pokud s nám sdílíte myšlenku a cíle, patříte na Česko-slovenské psychedelické fórum. Přijďte!